Up Anna Mucha : Slideshow

Anna Mucha zdjęcia, biografia


Anna Mucha zdjęcie 1
Anna Mucha zdjęcie 10
Anna Mucha zdjęcie 11
Anna Mucha zdjęcie 12
Anna Mucha zdjęcie 13
Anna Mucha zdjęcie 14
Anna Mucha zdjęcie 15
Anna Mucha zdjęcie 16
Anna Mucha zdjęcie 17
Anna Mucha zdjęcie 18
Anna Mucha zdjęcie 19
Anna Mucha zdjęcie 2
Anna Mucha zdjęcie 20
Anna Mucha zdjęcie 20
Anna Mucha zdjęcie 4
Anna Mucha zdjęcie 5
Anna Mucha zdjęcie 6
Anna Mucha zdjęcie 7
Anna Mucha zdjęcie 8
Anna Mucha zdjęcie 9

Anna Mucha

Anna Mucha urodziła się w Warszawie. Karierę aktorską Ania rozpoczęła już w przedszkolu grając główną rolę w przedstawieniu Czerwony Kapturek. W szkole podstawowej uczęszczała na zajęcia teatralne. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat w filmie Korczak Andrzeja Wajdy, gdzie zagrała Sabinkę, wychowankę Korczaka. Swą pierwszą główną rolę (Karolina Szymańska) zagrała w filmie Przeklęta Ameryka Krzysztofa... Tchórzewskiego. Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Po tym filmie Annę zaczęli dostrzegać również inni reżyserzy - wystąpiła jeszcze w wielu filmach i serialach, a także w spektaklach Teatru Telewizji. Anna Mucha uczyła się w warszawskim Liceum im. Stefana Batorego. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego

Anna Mucha filmy:

2011 Tylko mnie nie strasz
2010 Och, Karol 2
2000 Chłopaki nie płaczą
2000 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
1997 Młode Wilki 1/2
1996 Panna Nikt
1994 Szczur
1993 Lista Schindlera
1992 Sprawa kobiet
1991 Przeklęta Ameryka
1990 Femina
1990 Korczak
2008 Disco robaczki

Anna Mucha seriale:

2011 Prosto w serce - serial TVN
2010 Usta Usta
2010 Prosto w serce
2008-2009 Teraz albo nigdy!
2001 Marszałek Piłsudski
2000-2010 M jak Miłość
1999 Na dobre i na złe
1998 Matki, żony i kochanki II
1995 Matki, żony i kochanki
1993-1994 Bank nie z tej ziemi
1991-1993 Kuchnia polska

Anna Mucha plotki

Ania Mucha jest w ciąży? Podczas wizyty aktorki w porannym programie TVN Andrzej Sołtysik zasugerował, że artystka spodziewa się dziecka

Anna Mucha w niedziele była gościem "Dzień Dobry TVN". Prowadzący poranny program Andrzej Sołtysik, próbował z aktorki wyciągnąć jakieś informacje z życia prywatnego.

W końcu Sołtysik pokazał palcem na Magdę Mołek, która niebawem urodzi i spytał się Muchy: - Magda ma termin na przełomie lipca i sierpnia, a ty?

Ania milczała jak grób i uśmiechała się tylko. Czy to znaczy, że aktorka niebawem zostanie mamą? Może coś w tym być, zwłaszcza że Mucha ostatnio przybrała trochę na wadze...

Jednak plejada.pl skontaktowała się z menadżerem Ani, Filipem Menerem. - Nie komentuję życia prywatnego moich gwiazd. Ale mogę jedynie uspokoić, że na pewno nie planujemy żadnych zmian w karierze zawodowej Ani - powiedział menadżer.

http://www.fakt.pl

szkolenia masaże Poznań

Mucha podpadła sponsorowi. Zabiorą jej samochód?

Anna Mucha jest twarzą marki mercedes. Aktorka może więc od czasu do czasu wsiadać za kierownicę luksusowych "meroli", by lansować się w nich na mieście. Ale nie ma nic za darmo. Gwiazdę "Prosto w serce" obarczono pewnymi obowiązki wobec sponsora. Niestety - jak się okazuje - nie zawsze się z nich wywiązuje

Mucha, co jakiś czas powinna pojawiać się na imprezach Mercedesa. Niestety ostatnią z nich - galę Vip Cross, ostentacyjne olała - informuje magazyn "Rewia".

Organizatorzy i Michał Żebrowski (także jest twarzą marki) długo czekali na aktorkę. Okazało się, że Anna Mucha wyłączyła rano telefon, bo poprzedniego dnia była na "domówce".

W polskim oddziale Mercedesa ponoć zawrzało. - Będziemy musieli poważnie porozmawiać - powiedziała "Rewii" osoba z firmy.

Bardzo możliwe, że aktorka przestanie jeździć samochodami tej marki. Przypomnijmy, że kilka dni temu Mucha odebrała w salonie nowiutkiego mercedesa roadstera.

http://www.fakt.pl

Anna Mucha - przygotowania do Prosto w serce

Mucha celuje "prosto w serce"

Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

Obecnie aktorka po kilka godzin dziennie wylewa z siebie siódme poty na ringu! Do bokserskich treningów pod okiem instruktora podchodzi bardzo profesjonalnie. Zresztą nie od dziś znana jest z niezwykłej wręcz pracowitości i ambicji.

Trener, który odpowiada za szkolenie aktorki, nie może się jej nachwalić. - Jest tak pracowita i ambitna, że z każdym dniem robi kolosalne postępy na ringu - podkreśla.

szkolenia przedłużanie rzęs Poznań

Te cechy łączą Annę Muchę z jej nową bohaterką Moniką Milewską z serialu "Prosto w serce", będącego adaptacją popularnej na całym świecie argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" ("Jesteś moim życiem") z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych.

Monika Milewska, która jest zawodową bokserką, zawsze miała w życiu pod górkę. W dzieciństwie została opuszczona przez swoją matkę i wychowywała się w sierocińcu. Już wtedy zapisała się na kurs samoobrony, na którym odkryto jej smykałkę do boksu. Wie, że musi liczyć tylko na siebie. Choć od dawna jest w związku z Cezarym (Grzegorz Małecki), jej życie do góry nogami wywróci przypadkowe spotkanie na ulicy z Arturem Sagowskim (Filip Bobek), biznesmenem a zarazem rajdowcem o złotym sercu. Nawiasem mówiąc, on również ma piękną dziewczynę - Konstancję (Małgorzata Socha).

Czy w miłości - tak, jak w boksie - wszystkie chwyty są dozwolone?

Emisja serialu planowana jest zimą. Producentem wykonawczym "Prosto w serce" jest Robert Wieczorek, który wcześniej odpowiadał za "BrzydUlę".

www.film.interia.pl

Anna Mucha i "You Can Dance"

Lada dzień ruszają castingi do kolejnej edycji show "You Can Dance". Gdy wszyscy myśleli, że już nic nas w tym programie nie zaskoczy, Anna Mucha oświadczyła w rozmowie z reporterką "Dzień dobry tvn":

Oficjalnie potwierdzam, nie będę jurorką w kolejnej edycji "You Can Dance".Od razu pojawia się więc pytanie - kto w takim razie zasiądzie obok Piróga i Eguroli? Może do programu wróci Weronika Marczuk, której rok temu podziękowano za współpracę. Gwiazda napisała książkę i przynajmniej medialnie rozliczyła się z zarzutami. Ale czy widzowie tego właśnie chcą? Zagłosujcie w naszej sondzie, kogo chętniej widzicie w roli jurora.

Aik

Magazyn Playboy opublikował ranking najbardziej pożądanych Polek. O dziwo, na pierwszym miejscu wcale nie znalazła się Doda! Ankietowani mężczyźni najczęściej wskazywali na Anię Przybylską. Królowa kiczu i ociekających seksem stylizacji znalazła się na drugiej pozycji. Tuż za nią uplasowała się Ania Mucha. W zestawieniu pojawiają się także Edyta Herbuś, Joanna Liszowska i Ewa Farna. Ta ostatnia zajmuje także ostatnie miejsce rankingu. Słusznie?

Seks z Anną Muchą? Eeee tam!Magazyn Playboy przeprowadził ranking na najbardziej pożądane polskie kobiety. Ania nie osiągnęła w nim dobrego wyniku...

Anna Mucha zmieniła swój wizerunek na bardziej seksowny, niż kilka lat temu. Jak się jednak okazuje, ta metamorfoza nie sprawiła, że mężczyźni pchają jej sie do łóżka. Wręcz przeciwnie - jak wynika z najnowszego ranikingu Playboy'a, panowie woleliby z Muchą... porozmawiać, niż pobaraszkować. Gazeta stworzyła listę najbardziej pożądanych Polek. Aktorka wypadła na niej raczej słabo. - "Trochę mi przykro, że faceci wolą ze mną rozmawiać niż uprawiać seks. Ale jeżeli przyjmiemy, że rozmowa w łóżku to gra wstępna to ok". - stwierdziła Mucha w Dzień Dobry TVN. Coś nam się wydaje, że te rozmowy miałyby odbywać się w miejscu zdecydowanie innym, niż łóżko...
(bdb)

Anna Mucha rozczaruje w nowym filmie? Piotr Adamczyk zagrał z Muchą w nowej wersji filmu Och, Karol i twierdzi, że aktorka zaskoczy widzów. Nie chce jednak ciągnąć tematu. Czyżby był rozczarowany?

- "Było niezwykle emocjonalnie" - przyznaje Piotr Adamczyk o atmosferę na planie filmu Och, Karol. Aktor twierdzi, że dało się zauważyć rywalizację między aktorkami grającymi w produkcji, przez co efekt ich pracy powinien być bardzo ciekawy. Zapytany o Annę Muchę odpowiada wymijająco: - "Myślę, że wszystkich zaskoczy". Nie chce jednak kontynuować tematu i szybciutko zaczyna mówić o reszcie koleżanek z planu. Myślicie, że gwiazdor jest rozczarowany poziomem aktorstwa Muchy?

źródło: eska.pl

Zatańczy czy nie zatańczy?

Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce", właśnie przyznał się, że sam rozpuścił plotki o swoim rzekomym udziale w XIII edycji "Tańca z gwiazdami".

Ogromną popularność przyniosła mu rola Marka Dobrzańskiego w "Brzyduli", dzięki której jego nazwisko stało się jednym z najgorętszych w polskim showbiznesie. Filip Bobek niemal z dnia na dzień stał się ulubieńcem portali plotkarskich i tabloidów. Stał się też łakomym kąskiem dla producentów "Tańca z gwiazdami", którzy już kilka razy usiłowali go namówić na udział w programie. Aktor zawsze grzecznie dziękował za zainteresowanie i… odmawiał. Tłumaczył, że kontuzja stopy, jakiej nabawił się przed laty, uniemożliwia mu występ w tanecznym show. Mówił też, że lekarze zabronili mu podejmować tak wielki wysiłek, jakiego wymagają przygotowania do programu.

Tymczasem kilka tygodni temu całą Polskę obiegła informacja, że Filip jednak zdecydował się przyjąć ofertę producentów "Tańca z gwiazdami" i wystąpi w przygotowywanej na jesień XIII edycji widowiska. Aktor nie zaprzeczał tym doniesieniom, a kilkorgu znajomym, którzy wprost zapytali go, czy to prawda, ujawnił w tajemnicy, że podpisał już nawet kontrakt na udział w "Tańcu". Śmiał się, gdy potem czytał o tym w prasie i w internecie, bo – jak się okazało – po prostu wkręcał wszystkich dookoła! A przy okazji przekonał się, kto z jego otoczenia dostarcza portalom i tabloidom informacji o nim.

Dziś z całą pewnością wiadomo już, że Filipa nie zobaczymy jesienią na parkiecie show TVN.

Jesteście ciekawi, kto wystąpi w kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami"? A może sami zaproponujcie gwiazdy, które Waszym zdaniem powinny zatańczyć w programie?

źródło: http://serialprostowserce.pl


make money tips


Całkowita ilość zdjęć: 20 | Ostatnia aktualizacja: 01.02.10 10:21 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc
stat4u